Pokud chcete udělat změnu, díky které prakticky ukončíte veškeré kontakty v České republice, je nejlepší a hlavně slušné o tom říci svému okruhu nejbližších přátel, kteří Vás mají rádi. Rodinu beru jako samozřejmost, které o celé věci a Vašem aktuálním plánu řeknete jako první. Nicméně na druhou stranu, někdo v uvozovkách utíká za hranice právě hlavně kvůli svoji rodině, která ho nějakým způsobem pošpinila, nebo si nevycházejí vstříc, což je rozhodně nemilé – nicméně život byl, je a bohužel i bude krutý k nám všem a je jedno, zda jsme mladí, bohatí nebo nemocní – život si nevybírá a tyto nepříjemné věci také ne.

Jestliže tedy hodláte udělat za svým životem tlustou čáru, nejlepší bude odcestovat někam daleko za hranice, nicméně nejlepší také je o tomto vašem plánu říci lidem ve vašem okolí. Uvidíte jejich reakce a opravdový kamarád a přítel Vás v této cestě bude dokonale podporovat a fandit.

Nejedná se o poměrně hodně snadný úkol, nicméně na druhou stranu jsou zde i jiné možnosti – záleží vždy pouze a jenom na Vás a vašem aktuálním rozpoložení, které máte. V každém případě je nejlepší když si dokážete uvědomit, jak jsou tyto věci choulostivé a nikomu se o nic snadno a lehce nemluví.

V každém z nás je trocha úcty a jen tak se sbalit a odjet s tím domněním, že zde necháváme někoho, kdo je nám více než blízký není moc jednoduché – nicméně na druhou stranu pokud hodláte udělat změnu v životě, rozhodně je nejlepší tato “léčba šokem”. Sice není tolik příjemná, ale účinná zcela jistě je.

Kdy je vhodný čas na změnu?

Toto je spíše otázka na Vás – změnu můžete udělat prakticky ihned a v dnešní moderní a rychlé době se zítra probouzet na druhé straně zeměkoule není prakticky sebemenší problém, který by Vám měl stát nějakým způsobem v cestě. Jedná se o skvělou a moderní věc, dnešní doprava je natolik rychlá, že si dnes odpoledne můžete koupit letenku do Austrálie, rovnou odletět a zítra odpoledne být na druhé straně naši planety Země. Jedná se o poměrně hodně  silné zážitky, nicméně pokud chcete se svým životem udělat nějakou velkou a hlavně razantní změnu, doporučuji to udělat tímto způsobem, který je nejlepší.

Vhodný čas na změnu je prakticky vždycky a na druhou stranu nikdy. Je to hodně zajímavé a pokud si tímto životním tempem nikdo z vás neprožije, neví o čem mluví a spíše jen tak plácá jak se říká do větru. V každém případě každý z nás má svoji hlavu a jsme dospělí, takže my sami nejlépe víme, co je pro nás vhodné a hlavně co si můžeme dovolit.

Díky tomu si každý z nás zcela jistě dokonale všechny svoje kroky promýšlí a přemýšlí nad všemi možnými variantami, které jsou možné a hlavně jaké budou následující důsledky jeho změny.