Cesta zmeny

Je čas na změnu

Category: Hobby

Zdraví a krása bez stresu

Zdraví a krása bez stresu

Stres je něco, co nám bohužel ubírá na kráse a to jistě každý z nás můžete potvrdit. Jedná se o jev, který je bohužel všude okolo nás, protože každý z nás má nějaké zaměstnání, nějaké problémy a stejně tak k tomu patří i různé stresové situace, které nejsou bohužel příjemné a tím pádem nám ubírají na kráse.

Každý z nás by měl mít chvilku klidu pro sebe, chvilku kdy dokonale relaxuje, snaží se dělat něco jenom pro sebe a svoji krásu a užívat si hlavně sebe, což je přesně to, co každý z nás potřebujeme. Každý z nás chce vypadat hezky a k světu – to bohužel nedokážeme, pokud budeme žít ve stresu, pressu a hlavně bez kvalitního a pravidelného jídla.

Dále by si každý z nás měl najít nějaký aktivní koníček, díky kterému bude každý týden několik hodin trávit s přáteli a například u toho aktivněji sportovat. Podle všeho by měl mít každý z nás alespoň dvakrát a nejlépe třikrát do týdne aktivnější sport, díky kterému si prodloužíme život, což je pro každého jistě to nejlepší možné zjištění, které se mu mohlo dostavit. Zdraví a krása bez stresu jsou ty nejlepší věci, které nás mohou potkat, což přesně potřebujeme.

Stres nám ubírá na kráse

Ano, přesně jak je uvedeno v samotném podnadpise – stres nám ubírá na kráse a to bohužel moc nehezkým a velkým způsobem. Pokud máte stresové zaměstnání, kde trávíte mnohdy i svůj volný čas, což je na druhou stranu pochopitelně to nejhorší, co můžete udělat. Zdraví a krása jsou dvě věci, které jsou jistě pro každého z nás velice důležité, nicméně na druhou stranu si další věci můžeme koupit. Ale zdraví, krásu a ještě lásku si koupit bohužel nemůžeme.

Stres bychom měli odbourat v každém případě a raději se mu vyhýbat a to v co možná nejlepší chvíli a hlavně včas, pokud se to ještě dá. Pokud se budeme stresem stýkat dlouhou dobu, rozhodně Vás světlé zítřky nečekají. Každý by si z nás měl hlavně uvědomit, že stresem přicházíme o krásné chvilky, které jsou okolo nás a které bychom si měli uchovávat v paměti a díky tomu si zapamatovat hezké chvilky, kterých není nikdy rozhodně dost.

Pokud chcete být krásní, zdraví a hlavně plní elánu, rozhodně se vyhněte stresu, což je to nejlepší, co můžete rovnou udělat. Zdraví a krása jsou velice důležité věci, pokud si je udržíme a nebudeme se potýkat se stresem, rozhodně můžeme žít krásným a dlouhým životem, což je skvělá věc, kterou můžeme mít jenom a jenom pro sebe.

Pokud si k tomu najdeme například pravidelný koníček, který bude například aktivní, rozhodně máme vyhráno a jedná se o další plusové body, které jsou nám připsány na pomyslnou tabulku.

Sportovním koníčkem ke zdravé duši

Sportovním koníčkem ke zdravé duši

Sportem ku zdraví! Jistě si na tuto hlášku pamatujete a zcela jistě si o ni myslíte svoje. Pokud si o ni myslíte, že se jedná o přežitek, který rozhodně nefunguje, bohužel jste na omylu a musíte se na celou situaci podívat trošku z jiného pohledu. Sportem si člověk opravdu zajistí lepší, delší a hlavně spokojenější život, díky kterému si můžete užívat další a další skvělé chvilky na tomto světě, který je natolik krásný.

Pokud tedy již aktivně a několikrát týdně sportujete, rozhodně doporučujeme v tom i nadále pokračovat a díky tomu si najít třeba i nové přátelé a další aktivní koníčky, které jsou přesně to, co hledáte a potřebujete.

Jestliže si na druhou stranu chcete udržet hezkou, pevnou a štíhlou postavu, rozhodně doporučujeme si najít i mimo sportovní koníčky, kterých je na výběr také hned několik stovek. Stačí, když budete třeba zahradničit, sledovat seriály nebo i další věci, které jsou s tímto spojené.

Podle posledních zkušeností, které v redakci máme jde odvodit takový výsledek, že pokud si člověk najde nějaký svůj aktivní, nebo i na druhou stranu pasivní koníček, rozhodně žije lepší, delší a daleko spokojenější život, což je přesně to, oč v dnešní době a dnešním životě jde.

Sportujete? Rozhodně začteně!

Každý z nás by si měl najít nějaký sport, který mu bude dokonale vyhovovat, třeba nebude ani tolik náročný co se týče fyzické zdatnosti, ale také finanční a časové záležitosti, kterou člověk v dnešní moderní a rychlé době také musí brát na zřetel.

Aktivním sportováním si člověk může zajistit několik několik let delší život, což je rozhodně hodně zajímavá věc, kterou by měl každý z nás využít. Ne nadarmo se již několik století říká přísloví – kolik sportů umíš, tolikrát si člověkem. Podle tohoto velmi starého přísloví by se měl každý z nás držet a snažit se vystředit nejlepší sporty, které se pro něj samotného hodí a tomu se věnovat. Nemusí se zrovna jednat hned o několik sportů, spíše doporučujeme najít si jeden jediný sport, kterému se budete plně věnovat, což je přesně to nejlepší, co můžete pro sebe udělat.

Sportů na samotný výběr je zde hned několik stovek, takže jak sami vidíte, je opravdu z čeho vybírat – samotný výběr je pouze a jenom na nás a záleží pouze na jeho rozhodnutí a hlavně jeho možnostech, které pro daný sport má.

Podle všeho se jedná o sportovní aktivity, které Vám pomáhají k lepší a zdravější duši, což je vědecky podloženo. Každý z nás by měl mít tedy alespoň jeden nebo dva sporty, kterým se bude aktivně věnovat a díky tomu si udrží nejen hezkou a štíhlou postavu, ale také pevné svaly a zdravou duši, což je přesně to, co potřebujeme a čemu bychom se měli věnovat.

Zkuste to a sami uvidíte, jak budete náhle spokojeni.

Copyright Cesta změny 2014 (c)